JAK TO DZIAŁA


Wizyta w muzeum to doskonały pomysł na spędzenie czasu z bliskimi, na randkę lub wypad z dziećmi. Szukasz pomysłu na ciekawe popołudnie? Wypad na wystawę uatrakcyjni spacer i może stać się głównym punktem wycieczki do obcego miasta.  

MultiMuzeum to oferta jednorazowych voucherów, które możesz wymenić na bilet do muzeum lub do centrów nauki i techniki z listy naszych partnerów. MultiMuzeum to produkt dostępny w dwóch wersjach Gold i Silver. Zanim wybierzesz wydarzenie, w którym chcesz uczestniczyć, sprawdź czy Twój typ vouchera jest obsługiwany w danym obiekcie.

Plaujesz wizytę w galerii sztuki, muzeum czy centrum nauki. Sprawdź jak zrealizować voucher, to łatwe! 

1. Przejdź do zakładki zrealizuj - wybierz interesującę Cie wydarzenie, dogodną datę zwiedzania i kliknij "Zrealizuj voucher",
2. Wprowadź kod vouchera. Przejdź kolejne kroki by zakończyć proces,
3. Odbierz elektroniczny bilet - znajdziesz go w swojej skrzynce e-mailowej,
4. Wydrukuj bilet i zabierz go ze sobą do muzeum,
5. Wejście na wystawę będzie możliwe po zeskanowaniu kodu z wydrukowanego biletu. Okaż go w kasie biletowej lub zeskanuj bezpośrednio na bramce wejściowej,
6. Ciesz się wizytą w muzeum i czasem na obcowanie z kulturą.

Nie chcesz drukować biletu? Nie musisz! Kod z vouchera możesz wymienić na bilet bezpośrednio w kasie. Pamiętaj, że w przypadku popularnych obiektów czy wydarzeń specjalnych ryzykujesz brakiem miejsc w danym dniu.